تولید محتوای دیجیتال رسانه ها

محتوای دیجیتال جذاب رسانه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام، یوتیوب، فیس بوک و … مخاطبین شما را مجذوب و محصور محصولات و خدمات شما می کند.

چرا محتوای دیجیتال و چرا متخصصین هایتاپکس؟

محتوای دیجینال چیست؟
محتوای دیجیتال شکل جدیدی از محتوا است که در فضای چندرسانه‌ای، الکترونیکی و مجازی تولید و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. محتوا‌های دیجیتال هر نوع محتوایی است که به صورت الکترونیکی تولید، ذخیره و یا ارائه می‌شود. این نوع محتوا‌ در سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی منتشر و از طریق لپ تاپ، رایانه و یا تلفن همراه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در شکل سنتی، محتوا‌ به شکل چاپی منتشر می‌شود. به طور مثال، کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مجله‌ها، بروشور‌ها، بنر‌ها و کاتالوگ‌های چاپی شکل سنتی یا مرسوم و متداول محتوا‌ی چاپی هستند. اما اگر محتوا قالب دیجیتالی داشته باشد، دیگر با ساختار کاغذی یا چاپی به شکل سنتی سروکار نداریم. در عوض، برای مطالعه یک کتاب الکترونیکی به لپ تاپ، گوشی یا دستگاه کتابخوان نیاز داریم. با برای شنیدن یک کتاب صوتی باید از نرم‌افزار‌های ویژه‌ای استفاده کرد. همینطور برای مرور اطلاعات موجود در سایت یا وبلاگ باید از مرورگرهای اینترنتی مانند گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس کمک گرفت.
چرا به محتوای دیجیتال نیاز دارم؟
در حال حاضر، محتوای دیجیتال، اساس زیرساخت بازاریابی دیجیتال است. کسب و کار‌ها از طریق محتوا‌های دیجیتالی، محصولات و خدمات خود را در معرض دید و قضاوت کاربران و خریداران و مشتریان قرار می‌دهند. در بازار رقابتی امروز هر کسب و کاری که از تنوع محتوایی زیادی برخوردار باشد و از فرصت‌های مناسب برای توزیع و انتشار محتوا‌های بهینه خود استفاده کند، برگ برنده رقابت در بازاریابی و تجارت الکترونیکی را در دست دارد. لذا برای موفقیت در بازار کسب کار نیاز به محتوی و آگهی های دیجیتال در قالب های مختلف دارید که در ادامه به آن می پردازیم.
انواع محتوای دیجیتال چیست؟
نقطه قوت محتوای دیجیتال این است که قالب‌های بسیار متنوعی دارد و شامل موارد زیر است: محتوا‌ی متنی مانند وبلاگ‌ها، مقاله‌ها و اخبار متنی؛ محتوا‌ی بصری مانند اینفوگراف، بنرها، لوگوها، تصاویر و عکس‌ها؛ محتوا‌ی ویدیویی از قبیل کلیپ‌ها و فیلم‌های ویدئویی که در اینستاگرام، یوتیوب و آپارات و غیره منتشر می‌شوند؛ محتوا‌ی صوتی مانند پادکست‌ها و کتاب‌های صوتی و در نهایت محتوا‌ی تولیدی توسط کاربران از قبیل محتوا‌یی که بیشتر در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و ترکیبی از انواع محتوای ذکر شده است.
خدمات تولید محتوای دیجیتال هایتاپکس چیست؟
هایتاپکس با بهره‌گیری از شبکه وسیع کارشناسان تولید محتوای خود و از طریق پلت‌فرم نرم‌افزاری پیشرفته، انواع محتوای دیجیتالی اعم از بنر، لوگو، متن، ویدئو، موشن‌گراف، اینفوگراف و هر آنچه شما به آن نیاز دارید را تولید می‌کند. صاحبان کسب و کارها با بهره‌گیری از توانمندی‌های متحصصین ما، می‌توانند نیازهای خود را در تولید محتوا برای سایت‌ها یا صفحات اجتماعی خود برآورده سازند.

مراحل ثبت سفارش و تولید محتوی

درخواست مشاوره رایگان
پس از دریافت درخواست مشاوره از طرف مشتری، جلسه مشاوره رایگان به منظور بحث و بررسی تعاملی در مورد موضوع درخواستی تشکیل خواهد شد. جلسه مشاوره با توجه به درخواست مشتری، می تواند به صورت مجازی و یا حضوری برگزار شود.
تعیین تیم تخصصی و هزینه های سفارش
در این مرحله با توجه به نتایج حاصل از مشاوره رایگان و رایزنی با تیم تخصصی و بخش مالی، طول زمان مورد نیاز برای انجام پروژه، ابزار ضروری سخت افزاری و نرم افزاری و نیز هزینه های مرتبط مشخص می شوند.
اجرای پروژه درخواستی
پس از عقد قرارداد کتبی با مشتری، مرحله پیاده سازی و انجام سفارش درخواستی آغاز می گردد. شایان ذکر است که روش انجام پروژه با رویکرد پست مدرن و به صورت تعاملی و چابک (agile) خواهد بود تا پروژه درخواستی در کوتاه ترین زمان ممکن آماده شود. تعامل با مشتری بر طبق مفاد قرارداد به صورت پیوسته تا کسب نتیجه دلخواه ادامه خواهد داشت.
بررسی نهایی پروژه
با وجود اینکه نظر مشتری در تمام مراحل انجام پروژه در تولید محصول نهایی لحاظ می شود، در پایان نیز یک بار دیگر پروژه توسط مدیر تیم تخصصی هایتاپکس و مشتری بررسی می شود تا از کیفیت مطلوب نتیجه نهایی بر اساس قرارداد اطمینان حاصل شود.
پشتیبانی و نظارت 24/7
در حین انجام پروژه و پس از تحویل نهایی آن به مشتری، بخش بازرسی و کنترل کیفیت هایتاپکس به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته بر مراحل انجام پروژه نظارت کامل دارد و آماده دریافت و بررسی درخواست های مشتری در صورت مشاهده هر گونه کوتاهی و یا عدم رضایت است.

تعرفه مشاوره

مشاوره به صورت مجازی و یا حضوری با تعیین وقت قبلی

رایگان!
خدمات ما

وام بدون بهره

بدون ضامن، بدون چک
و بدون سفته
وام کارآفرینی