تولید تیزرهای تبلیغاتی

در جهان پر شتاب کنونی فرصت کمی برای دیده شدن و جذب مشتری وجود دارد. تیزر تبلیغاتی ابزاری مناسب و به صرفه برای جذب مشتری در زمانی کوتاه است. متخصصین ما با روشی علمی و تعاملی با هزینه مناسب تیزرهای دلخواه شما را در اسرع وقت تولید می کنند.

چرا تیزر و چرا هایتاپکس؟

اهمیت تیزرهای تبلیغاتی
یکی از مهمترین دلایل موفقیت بیزینس ها دیده شدن است! شما هر قدر هم در کار خود تخصص داشته باشید و خدمات و سرویس های خوبی ارائه دهید تا زمانی که دیده نشوید در کار خود موفق نخواهید شد. بر اساس تحقیقات میدانی از ابزارهای مهم و مؤثر در دیده و شناخته شدن استفاده از تیزرهای تبلیغاتی است.
تیم متخصصین زبده و علاقمند
تولید تیزرهای تبلیغاتی برای تیم متخصصین ما کاری همراه با عشق و تعهد است. شما از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد.
رویکرد پست مدرن
در تعاملی فعال و کارآمد متخصصین ما شما را درجریان لحظه به لحظه امور پروژه قرار خواهند داد و همواره این اطمینان را خواهید داشت که اهداف و نظرات شما نه تنها در ابتدای پروژه بلکه در مسیر تولید نیز پیاده سازی می شوند.
روش انجام پروژه چابک
یکی از مهمترین دغدغه های مراجعین در اکثر موارد سرعت انجام پروژه های محوله بوده است. هایتاپکس با رویکردی چابک این نیاز را بر طرف کرده است. متخصصین کارآزموده ما آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما در اسرع وقت هستند.
هزینه منطقی و مناسب
با توجه به رویکرد پست مدرن و روند چابک در اجرای پروژه ها هزینه پروژه نهایی بسیار مناسب و مبتنی بر بودجه شما خواهد بود.

مراحل ثبت سفارش و تولید تیزر

درخواست مشاوره رایگان
پس از دریافت درخواست مشاوره از طرف مشتری، جلسه مشاوره رایگان به منظور بحث و بررسی تعاملی در مورد موضوع درخواستی تشکیل خواهد شد. جلسه مشاوره با توجه به درخواست مشتری، می تواند به صورت مجازی و یا حضوری برگزار شود.
تعیین تیم تخصصی و هزینه های سفارش
در این مرحله با توجه به نتایج حاصل از مشاوره رایگان و رایزنی با تیم تخصصی و بخش مالی، طول زمان مورد نیاز برای انجام پروژه، ابزار ضروری سخت افزاری و نرم افزاری و نیز هزینه های مرتبط مشخص می شوند.
پیاده سازی
پس از عقد قرارداد کتبی با مشتری، مرحله پیاده سازی و انجام سفارش درخواستی آغاز می گردد. شایان ذکر است که روش انجام پروژه با رویکرد پست مدرن و به صورت تعاملی و چابک (agile) خواهد بود تا پروژه درخواستی در کوتاه ترین زمان ممکن آماده شود. تعامل با مشتری بر طبق مفاد قرارداد به صورت پیوسته تا کسب نتیجه دلخواه ادامه خواهد داشت.
بررسی نهایی پروژه
با وجود اینکه نظر مشتری در تمام مراحل انجام پروژه در تولید محصول نهایی لحاظ می شود، در پایان نیز یک بار دیگر پروژه توسط مدیر تیم تخصصی هایتاپکس و مشتری بررسی می شود تا از کیفیت مطلوب نتیجه نهایی بر اساس قرارداد اطمینان حاصل شود.
پشتیبانی و نظارت 24/7
در حین انجام پروژه و پس از تحویل نهایی آن به مشتری، بخش بازرسی و کنترل کیفیت هایتاپکس به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته بر مراحل انجام پروژه نظارت کامل دارد و آماده دریافت و بررسی درخواست های مشتری در صورت مشاهده هر گونه کوتاهی و یا عدم رضایت است.

تعرفه مشاوره

مشاوره به صورت مجازی و یا حضوری با تعیین وقت قبلی

رایگان!
خدمات ما

وام بدون بهره

بدون ضامن، بدون چک
و بدون سفته
وام کارآفرینی