موشن گرافیک و جلوه های بصری

گاهی یک تصویر مؤثر تر از هزاران لغت است. موشن گرافیک و جلوه های بصری تأثیر تبلیغات شما را دو صد چندان می کند. همچنین دیگر لازم نیست هزینه سرسام آوری برای استفاده از لوکیشن های گران بپردازید. هایتاپکس با پرده سبز زیباترین لوکیشن ها را برای تبلیغات شما خلق می کند.

موشن گرافیک و جلوه های بصری

موشن گرافیک به ویدیوهایی که محتوا و مفاهیم مختلف را به شکل متحرک نمایش می دهد گفته می شود. ویدیوهای موشن گرافیک تاثیرگذار هستند و به کمک آن ها می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی مفاهیم مورد نظر را به مخاطب انتقال داد. همچنین موشن گرافیک قابلیت نمایش در پلتفرم های بصری مختلف را دارد. از طرفی جلوه‌های بصری (VFX) با استفاده از تکنولوژی کامپیوتری و نرم افزارهای مرتبط از قبیل Adobe After Effects به بهبود، تغییر و یا ایجاد جلوه های تصویری می پردازد که در زمان فیلمبرداری یا ممکن نبوده و یا پر هزینه بوده است. با توجه به کاربرد مشترک این مفاهیم در صنعت سینما و تبلیغات به هر دو در یک مقوله پرداخته شده است.

تفاوت جلوه ویژه و جلوه بصری چیست؟
جلوه‌های بصری با جلوه‌های ویژه متفاوت هستند، زیرا جلوه‌های بصری به کامپیوتر نیاز دارند و پس از فیلمبرداری به آن اضافه می‌شوند. اما جلوه‌های ویژه یا SFX در صحنه فیلمبرداری انجام می‌شوند مانند انفجارهای هدفمند و کنترل‌شده، زخم‌های تقلبی با گلوله و غیره.
چرا از جلوه های بصری استفاده کنیم؟
جلوه های ویژه معمولاً هزینه بالایی دارند و یا انجام آنها در صحنه واقعی بسیار خطرناک و یا غیر ممکن است. لذا استفاده از جلوه های بصری باعث کاهش هزینه ها و نیز افزایش امنیت فیلمبرداری می شود.
چرا از موشن گرافیک در فیلمسازی و تبلیغات استفاده کنیم؟
موشن گرافیک ابزاری مؤثر برای بیان بصری و انتقال مفاهیم مورد نظر شما از طریق تصاویر متحرک است. تأثیر ماندگار تصاویر متحرک در ذهن مخاطب بسیار عمیق تر و بیشتر از متن و تصاویر ثابت است. موشن گرفیک با استفاده از VFX و استفاده مؤثر از صدا و موسیقی مخطبین شما را به شدت تحت تؤثیر قرار می دهد. همچنین استفاده از موشن گرافیک در وب سایت و یا رسانه های اجتماعی به طرز معنی داری ترافیک مخطبین را افزایش می دهد که باعث بهبود سئو سایت و نیز افزایش فروش شما خواهد شد.

مراحل ثبت سفارش و انجام پروژه شما

درخواست مشاوره رایگان
پس از دریافت درخواست مشاوره از طرف مشتری، جلسه مشاوره رایگان به منظور بحث و بررسی تعاملی در مورد موضوع درخواستی تشکیل خواهد شد. جلسه مشاوره با توجه به درخواست مشتری، می تواند به صورت مجازی و یا حضوری برگزار شود.
تعیین تیم تخصصی و هزینه های سفارش
در این مرحله با توجه به نتایج حاصل از مشاوره رایگان و رایزنی با تیم تخصصی و بخش مالی، طول زمان مورد نیاز برای انجام پروژه، ابزار ضروری سخت افزاری و نرم افزاری و نیز هزینه های مرتبط مشخص می شوند.
پیاده سازی
پس از عقد قرارداد کتبی با مشتری، مرحله پیاده سازی و انجام سفارش درخواستی آغاز می گردد. شایان ذکر است که روش انجام پروژه با رویکرد پست مدرن و به صورت تعاملی و چابک (agile) خواهد بود تا پروژه درخواستی در کوتاه ترین زمان ممکن آماده شود. تعامل با مشتری بر طبق مفاد قرارداد به صورت پیوسته تا کسب نتیجه دلخواه ادامه خواهد داشت.
بررسی نهایی پروژه
با وجود اینکه نظر مشتری در تمام مراحل انجام پروژه در تولید محصول نهایی لحاظ می شود، در پایان نیز یک بار دیگر پروژه توسط مدیر تیم تخصصی هایتاپکس و مشتری بررسی می شود تا از کیفیت مطلوب نتیجه نهایی بر اساس قرارداد اطمینان حاصل شود.
پشتیبانی و نظارت 24/7
در حین انجام پروژه و پس از تحویل نهایی آن به مشتری، بخش بازرسی و کنترل کیفیت هایتاپکس به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته بر مراحل انجام پروژه نظارت کامل دارد و آماده دریافت و بررسی درخواست های مشتری در صورت مشاهده هر گونه کوتاهی و یا عدم رضایت است.

تعرفه مشاوره

مشاوره به صورت مجازی و یا حضوری با تعیین وقت قبلی

رایگان!
خدمات ما

وام بدون بهره

بدون ضامن، بدون چک
و بدون سفته
وام کارآفرینی