درباره ما

مکان شما:

لذت خلق آثار سینمایی و هنری همراه تیمی متخصص و قابل اتکاء

هایتاپکس

ما افتخار داریم که با همراهی تیمی متشکل از ده ها متخصص علاقمند و قابل اتکاء و اعتماد در طی بیش از 2 دهه فعالیت فرهنگی و هنری در مجموعه بزرگ خانواده کانون فرهنگی هنری حسامی با مجوز وزارت ارشاد به شماره ثبت 14613 از سال 1381 تا کنون به ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی پرداخته ایم و در این مدت به بسیاری از مؤسسات و شرکت ها و افراد حقیقی مشاوره داده و تا رسیدن به اهدافشان آن ها را حمایت و همراهی کرده ایم. در این راستا از سال 1392 در زمینه های مرتبط با سینما و هنر از قبیل فیلمنامه نویسی، بازیگردانی، تدوین، تصویربرداری، نورپردازی، صداگذاری، تهیه زیرنویس به زبان های مختلف، تهیه و کارگردانی فیلم های کوتاه و نیمه بلند داستانی و مستند و نیز تولید تیزر های تبلیغاتی و امور مرتبط  به پساتولید از قبیل اصلاح رنگ و جلوه های بصری، پروژه های متعددی را انجام داده و یا همراهی کرده ایم.
هایتاپکس دپارتمان سینمایی و هنری مؤسسه حسامی است که در زمینه آموزش های سینمایی و هنری و تهیه و تولید آثار مرتبط فعالیت می کند.

40+

متخصص حرفه ای

7+

سال تجربه

3759+

آموزش، مشاوره و اجرای پروژه موفق

چرا هایتاپکس را انتخاب کنید؟

7+ سال تجربه عملی و موفق
تجربه بیش از 7 سال انجام پروژه های مرتبط با سینما و هنر از قبیل فیلمنامه نویسی، بازیگردانی، تدوین، تصویربرداری، نورپردازی، صداگذاری، تهیه زیرنویس به زبان های مختلف، تهیه و کارگردانی فیلم های کوتاه و تیزر های تبلیغاتی و امور مرتبط با پساتولید تیم ما را کارآزموده و قابل اتکاء کرده است.
متخصصین کارآزموده و علاقمند
تجربه عملی متخصصین ما به صورت انفرادی و گروهی با علاقمندی و اشتیاق به کار خود این اطمینان را به شما می دهد که نمود علم و تجربه و شوق را در کارهای خود خواهید یافت.
راه حل های سریع و موثر
یکی از مهمترین نیازهای مراجعین در قالب موارد سرعت انجام پروژه های محوله بوده است. هایتاپکس با رویکردی چابک این نیاز را بر طرف کرده است. متخصصین کارآزموده ما آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما در اسرع وقت هستند.
هزینه مناسب
با توجه به رویکرد چابک در اجرای پروژه ها هزینه پروژه نهایی بسیار مناسب و مبتنی بر بودجه شما خواهد بود.
رویکرد پست مدرن
در تعاملی فعال و کارآمد متخصصین ما شما را درجریان لحظه به لحظه امور پروژه قرار خواهند داد و همواره این اطمینان را خواهید داشت که اهداف و نظرات شما در روندی چابک نه تنها در ابتدای پروژه بلکه در مسیر تولید نیز پیاده سازی می شوند.
پشتیبانی 24/7
کارشناسان متعهد و علاقمند هایتاپکس هر هفت روز هفته و در تمام مدت شبانه روز برای همراهی و رفع مشکلات پروژه شما در کنارتان هستند.

با مدیران تیم های تخصصی ما آشنا شوید!

سخنی از مدیرعامل هاتاپکس

“تمام زندگی صحنه نمایش است و تمام مردان و زنان تنها بازیگران آن هستند.” ویلیام شکسپیر
با عرض سلام و ادب به صاحت مقدس پروردگار و جلوه ظهور انسانیت.
عزیزان به راستی که ما بازیگران زندگی خویش هستیم و یا بهتر بگویم ما کارگردانان نقش های خود در این جهان هستیم. در واقع هر فرد مسئول خلق نقش خویش در این جهان است. همچنین او مسئول و تأثیر گذار بر زندگی دیگران در جامعه است.
بر این اساس هدف تیم هایتاپکس فراهم آوردن زمینه های رشد و پرورش استعداد های سینمایی و هنری عزیزان این مرز و بوم است. ای بسا استعدادهایی که پشت درهای بسته تولید سینما متوقف شده اند و یا سرمایه کافی برای بروز جلوه های خاص خود را ندارند. ما در این برهه از زمان بر آن هستیم تا در قالب مشارکت های تیمی، زمینه ساز بروز استعداد و توانائیهای عزیزان باشیم تا امکان رشد و اعتلای عزیزان این مرز بوم و آینده این سرزمین بیش از پیش مهیا شود.
لذا ضمن ارائه خدمات تبلیغاتی و سینمایی، هدف اصلی خود را متمرکز بر کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در عزیزان این مرز و بوم کرده ایم.
ما در کنار شما و شما در کنار ما قوی تر از آن خواهیم بود که سر تعظیم در مقابل مشکلات خم کنیم، یا راهی خواهیم یافت و یا راهی خواهیم ساخت.
به عنوان کلام پایانی باید بگویم که “ما زنده بر آنیم که آرام نگیریم، موجیم که آسودگی ما عدم ماست.”
به امید دیدار فرهیختگان این مرز بوم در جمع یاران هایتاپکس

دکتر فرامرز کاظمینی

استاد دانشگاه، کارآفرین، مؤسس و مدیر عامل کانون فرهنگی هنری حسامی (14613)