IELTS ویژه مهاجران و استارت آپ ها

امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است. دپارتمان زبان انگلیسی هایتاپکس با همکاری اساتید به نام و برجسته دانشگاهی دوره های ویژه و کاربردی برای هنرمندان، متقاضیان مهاجرت و استارت آپ ها ارائه می دهد.
IELTS

چرا IELTS و چرا اساتید هایتاپکس؟

آزمون IELTS چیست؟
آیلتس سیستم آزمون زبان انگلیسی در سطح بین المللی است. یک امتحان برای تشخیص تسلط زبان انگلیسی افرادی که قصد زندگی و یا کار در کشور هایی دارند که زبان ارتباطات آن، انگلیسی است. این امتحان در بیش از ۲۷۰ مرکز امتحانی در نزدیک به ۱۱۰ کشور دنیا برگزار می‌شود. شما با در دست داشتن نمره قابل قبول در این آزمون می‌توانید نسبت به مهاجرت تحصیلی اقدام کنید. این آزمون که توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود در دانشگاه‌هایی نظیر کمبریج، آکسفورد و هاروارد قابل استناد است. سیستم نمره‌دهی آیلتس در‌ بازه‌ 0 تا ۹ می باشد.
چرا ضروری است در آزمون آیلتس شرکت کنیم؟
• IELTS آزمون شناخته شده و مورد قبول جهانی است.
• شرکت در آزمون IELTS می تواند باعث ارتقاء آینده شغلی شما می شود.
• IELTS به شما کمک می کند تا به اهداف آینده خود در زندگی راحت تر برسید.
• IELTS سبب ارتقاء ارتباطات بین المللی در روند آموزش و کار می گردد.
چرا هایتاپکس را برای آموزش IELTS انتخاب کنیم؟
اساتید زبده و هدفمند هایتاپکس در کنار کسب رتبه های آکادمیک، تالیف و ترجمه کتاب در زمینه آموزش زبان انگلیسی و IELTS، دارای تجربه تدریس دانشگاهی موفق در زمینه های تخصصی آموزش زبان انگلیسی وبالاخص برگزاری دوره های IELTS در سطح گسترده در داخل و خارج از ایران (تدریس آنلاین IELTS به ایرانیان مقیم آمریکا، مالزی، ترکیه، استرالیا، انگلیس، بلژیک، دوبی و ... ) می باشند. تیم تخصصی هایتاپکس با بکارگیری رویکرد چابک و تعاملی در طول دوره آموزش IELTS به یاری شما خواهد آمد تا در کوتاه ترین زمان ممکن، با بهره گیری از باکیفیت ترین و هدفمندترین دوره های آموزشی به اهداف ارزشمند خود دست یابید.

مراحل ثبت نام IELTS در هایتاپکس

درخواست مشاوره و تعیین سطح رایگان
پس از دریافت درخواست مشاوره از طرف زبان آموز، جلسه مشاوره رایگان به منظور بحث و بررسی تعاملی در مورد آزمون آیاتس، محتوای دوره، تعداد جلسات با توجه به سطح زبانی زبان آموز، و تعهدات طرفین در طول برگزاری دوره تشکیل خواهد شد. جلسه مشاوره با توجه به درخواست زبان آموز، می تواند به صورت مجازی و یا حضوری برگزار گردد.
تعیین استاد درس و هزینه دوره
در این مرحله با توجه به نتایج حاصل از مشاوره رایگان و شرایط زمانی اعلام شده توسط زبان آموز، استاد مربوطه انتخاب و طول زمان مورد نیاز برای برگزاری دوره و هزینه آن مشخص می گردد.
برگزاری دوره
در این مرحله پس از انعقاد قرارداد آموزشی با زبان آموز، دوره آیلتس طبق برنامه تعیین شده آغاز می گردد.
پشتیبانی و نظارت
در حین برگزاری دوره و پس از شروع آن، تیم مجرب کنترل کیفیت هایتاپکس بر مراحل برگزاری دوره نظارت کامل دارد و آماده دریافت و بررسی سوالات، نظرات، و پیشنهادات زبان آموز است تا دوره به صورت رضایت بخش و با کیفیت بالا اجرا گردد و در نهایت زبان آموز به اهداف خود دست یابد.

تعرفه مشاوره و تعیین سطح

مشاوره و تعیین سطح زبان متقاضی دوره IELTS

رایگان!
خدمات ما

وام بدون بهره

بدون ضامن، بدون چک
و بدون سفته
وام کارآفرینی