فیلمنامه نویسی

داستان تنها برای سرگرمی نیست. داستان خوب افراد را شیفته کار شما می کند. هدف شما هر چه باشد تهیه تیزر و یا فیلم های کوتاه، نیمه بلند و بلند، نویسندگان حرفه ای هایتاپکس داستان و فیلمنامه ای زیبا برای آثار و تیزر های شما تهیه می کنند.
Writing Screenplay

چرا فیلمنامه و چرا نویسندگان هایتاپکس؟

فیلمنامه چیست؟
بر اساس گفته سید فیلد (Syd Field) فیلمنامه داستانی است که برای رسانه تصویری نوشته شده و توسط تصاویر نمایش داده می شود.
فیلمنامه چه کمکی به تبلیغات شما می کند؟
گاهی یک تصویر جای هزاران لغت را می گیرد. به طور کلی بشر داستان را دوست دارد و مشتاق هر آنچه است که در قالب داستان به او ارائه می شود. اگر شما محصول یا کالای خود را در قالب داستان به مشتری معرفی کنید، احتمال خرید آن را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده اید.
چه کسی فیلمنامه شما را خواهد نوشت؟
فیلمنامه با موضوع مورد نظر شما چه برای تیزر تبلیغاتی باشد و چه برای فیلم داستانی و مستند، توسط و یا با نظارت و باز بینی استاد دکتر فرامرز کاظمینی مدیریت دپارتمان سینمایی و دیجیتال هایتاپکس نوشته خواهد شد. شایان ذکر است که استاد دکتر کاظمینی رتبه اول فیلمنامه نویسی استان تهران و رتبه سوم کشوری در بین اساتید دانشگاهی را کسب کرده اند. بدین ترتیب شما می توانید اطمینان داشته باشید که داستان مورد نظر شما به طور اصولی و بر اساس استاندارد های جهانی نوشته خواهد شد.

مراحل ثبت سفارش و نگارش فیلمنامه

درخواست مشاوره رایگان
پس از دریافت درخواست مشاوره از طرف مشتری، جلسه مشاوره رایگان به منظور بحث و بررسی تعاملی در مورد موضوع درخواستی تشکیل خواهد شد. جلسه مشاوره با توجه به درخواست مشتری، می تواند به صورت مجازی و یا حضوری برگزار شود.
تعیین نویسنده فیلمنامه و هزینه نگارش آن
در این مرحله با توجه به نتایج حاصل از مشاوره رایگان و رایزنی با تیم تخصصی و بخش مالی، نویسنده فیلمنامه با توجه به ژانر و سابقه کاری مرتبط، طول زمان مورد نیاز برای نگارش فیلمنامه و هزینه آن مشخص می شود.
نگارش فیلمنامه
پس از عقد قرارداد کتبی با مشتری، مرحله نگارش فیلمنامه و انجام سفارش درخواستی آغاز می گردد. شایان ذکر است که نگارش فیلمنامه مبتنی بر رویکرد پست مدرن و به صورت تعاملی و چابک (agile) خواهد بود تا فیلمنامه درخواستی با نظر مستقیم سفارش دهنده در کوتاه ترین زمان ممکن آماده شود. تعامل با مشتری بر طبق مفاد قرارداد به صورت پیوسته تا کسب نتیجه دلخواه ادامه خواهد داشت.
بررسی نهایی فیلمنامه
با وجود اینکه نظر مشتری در تمام مراحل انجام پروژه در تولید محصول نهایی لحاظ می شود، در پایان نیز یک بار دیگر پروژه توسط مدیر تیم تخصصی هایتاپکس و مشتری بررسی می شود تا از کیفیت مطلوب نتیجه نهایی بر اساس قرارداد اطمینان حاصل شود.
پشتیبانی و نظارت 24/7
در حین انجام پروژه و پس از تحویل نهایی آن به مشتری، بخش بازرسی و کنترل کیفیت هایتاپکس به صورت 24 ساعته و هر 7 روز هفته بر مراحل انجام پروژه نظارت کامل دارد و آماده دریافت و بررسی درخواست های مشتری در صورت مشاهده هر گونه کوتاهی و یا عدم رضایت است.

تعرفه مشاوره

مشاوره به صورت مجازی و یا حضوری با تعیین وقت قبلی

رایگان!
خدمات ما

وام بدون بهره

بدون ضامن، بدون چک
و بدون سفته
وام کارآفرینی